Kontakt

Firma Złotnicza "GoldCast"

Tel. 509-81-22-42
e-mail: sklep@bizuteria-gc.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Nr konta: 54 1140 2004 0000 3002 3566 2055

---

Regon: 590083865

NIP: 769-050-34-19

Zaufany sprzedawca

Od 2004 roku prowadzimy sprzedaż na allegro. Nasze aukcje spełniają warunki Standardu Allegro. Posiadamy ponad 13000 pozytywnych komentarzy od ponad 9300 zadowolonych klientów.

Rzetelny regulamin

Nasz regulamin gwarantuje bezpieczeństwo zakupów.

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Facebook
Cechy probiercze

Cechy probiercze dla wyrobów z metali szlachetnych

Wyroby z metali szlachetnych nigdy nie występują w czystej postaci. Czyste srebro oraz złoto są bardzo miękkie, dlatego stosuje się stopy z innymi metalami, aby zwiększyć trwałość wyrobów z niego wykonanych. Próba jubilerska jest ułamkową wartością, określającą zawartość czystego matalu w wyrobie jubilerskim. Im wyższa wartość, tym większa zawartość metalu szlachetnego w wyrobie.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami (Ustawą z dn. 1 kwietnia 2011 r. Prawo probiercze), każdy wyrób ze złota (powyżej 1g), srebra (powyżej 5g), platyny (powyżej 1g) oraz palladu musi być oznaczony cechą probierczą. Cecha probiercza jest znakiem urzędowym, potwierdzającym wykonanie badań przez Urząd Probierczy i gwarantującym, że zawartość metalu szlachetnego w stopie, z którego został wykonany wyrób jest nie mniejsza niż zawartość określona dla danej próby metalu szlachetnego.

Nasza biżuteria posiada wszystkie wymagane prawem oznaczenia. Dla wyrobów srebrnych stosujemy poniższe cechy probiercze:

Cechy probiercze dla srebra 925

Nasze wyroby ze złota są oznakowane następująco:

Cechy probiercze dla złota 585

Dodatkowo na wszystkich naszych produktach znajdą Państwo umieszczony znak imienny (imiennik), który został zarejestrowany w Urzędzie Probierczym.

Wizerunki cech probierczych obowiązujących od roku 2012:

Wizerunki cech probierczych


Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Okręgowego Urzędu Probierczego w Warszawie.

O Firmie Jubilerskiej Goldcast

PierścionekFirma Jubilerska GoldCast działa od 1991r. a od 2004r zajmuje się sprzedażą biżuterii na Allegro i w internecie. Nasza biżuteria swoja popularność zawdzięcza starannemu wykonaniu.

Klienci najcześciej wybierają pierścionki srebrne, które oferujemy w szerokim wyborze rozmiarów. Częstym wyborem są także kolczyki, wisiorki czy bransoletki.

Zobacz więcej informacji na stronie "O nas".

Oprawa kamieni

PierścionekWszystkie kamienie są oprawiane RĘCZNIE, dzięki temu nie ma żadnych trudności z zamianą na inne kolory kamieni zgodnie z życzeniem klienta.

Ręczna oprawa kamieni zgodnie z zasadami sztuki jubilerskiej powoduje, że kamieni zachowują swój blask i światło.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl